Каталог продукції

Русский Українська

Рециклер в дорожньому будівництві

Опубліковано: 14.01.2020 12:54

При укладанні дорожнього полотна основна частина витрат, згідно з кошторисом, пов'язана із закупівлею сировини для виготовлення асфальту. Як правило, з метою економії використовують повторно перероблений асфальт (ресайлінг). У спеціальному обладнанні йде процес переробки знятого асфальту для подальшої його укладання за допомогою сировини

.Ремонт доріг потрібно постійно, оскільки сам асфальт під дією навантажень псується, ламається, тріскається. В умовах міста доводиться перекривати автомобільний рух. В цьому випадку дорожнім будівельникам на допомогу приходить спеціальне обладнання - рециклери асфальтобетону.

 

РІЗНОВИДИ РЕСАЙЛІНГА

Пошкоджений асфальт розігрівається до 150 гр. інфрачервоним випромінювачем. Він розпушується, змінює свою структуру. На м'який асфальт укладається гаряча коригуюча суміш мінеральних і в'яжучих компонентів. Після чого каток ущільнює дорожнє покриття.

Така технологія відновлює міцність дорожнього полотна до вихідної глибини, усуваються тріщини і розломи. Важливим є те, що робота виконується в короткий час (1-2 дні) силами невеликої бригади на конкретній ділянці дороги.

За допомогою мобільного агрегату йде заміс регенерує суміші, яка укладається на асфальтове покриття. Для ущільнення шару використовують каток і вібраційну установку. З метою фіксації покривають бітумною емульсією.

Даний спосіб передбачає збереження цілісності дорожнього покриття при якісному його відновленні. Значна економія електроенергії та збереження екології. Регенерація асфальту холодним методом займає мало часу: вистачає одного проходу.

ПРИСТРІЙ рециклера

Дана установка призначена для переробки пошкодженого асфальту при вторинному його використанні.

ВИДИ рециклера

Дозволяє вести відновлювальні роботи безпосередньо на ушкодженому місці, Дає значну економію коштів.

Незамінний в разі капітального ремонту доріг, з необхідністю зняти старий асфальт. Через передній люк рециклера йде завантаження знятого асфальту, потім він дробиться і перемішується. Гаряча суміш вже викладається на поверхню ремонту через задній люк.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕГЕНЕРАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

Для підбору марки бетонної суміші необхідно провести аналіз проб асфальту для визначення його складу і ступеня міцності. Суміші для ремонту доріг складаються з: очищеного щебеню і піску. Відрізняються розміром компонентів і їх співвідношенням.

Для досягнення високої якості застосовуються суміші повинні відповідати технологічним стандартам.

ПІДСУМКИ

Проведення ресайлінга в даний час досить популярно і затребуване.

Підприємства, що займаються цим на постійній основі, можуть вирішити питання з вибором і покупкою потрібної моделі рециклера.

Тим, хто проводить дорожній ремонт лише періодично, можуть орендувати у відповідній компанії установку.

У будь-якому випадку використання сучасних рециклера дає можливість зберігати екологію середовища, економити на сировину, не порушувати звичний рух транспорту.