Каталог продукції

Русский Українська

Білоруські гусеничні бульдозери "BEL-DOZER"

Опубліковано: 05.02.2020 21:59

Кожна дорожньо-будівельна компанія або будівельна організація стоїть перед питанням придбання техніки для розробки грунту, зміни його рельєфу. До таких універсальних інструментів відносяться бульдозери.

Це самохідні машини, мають гусеничну частина з відвалом. Завдяки гусеничної ходової частини, машина відрізняється високим рівнем прохідності в будь-яких складних, в'язких грунтах. На бульдозери можна встановити будь-який тип відвалу, а також і гідравлічну установку.

Це говорить про можливість більш ефективного їх використання, а також це важливо для підвищення продуктивності праці. Бульдозери призначені для виконання великого спектра робіт:

Такий перелік можливостей бульдозера говорить про доцільність його покупки.

Про якість бульдозерів Bel Dozer

Підприємство BEL-DOZER займається випуском машин, використовуючи найвищі технології. Примітно, що бульдозери BEL-DOZER відрізняються не тільки відмінними характеристиками, але і привабливими цінами.

Купити таку техніку можуть не тільки великі компанії, але і невеликі будівельні і комунальні господарства. Різне навісне обладнання і оснащення для бульдозерів BEL-DOZER робить їх більш затребуваним, підвищуючи різноманітність виробничих функцій.

Компанія «Авіо Інвест» - офіційний дилер Bel-Dozer. Саме вона займається продажами продукції BEL-DOZER, надаючи своїм клієнтам передпродажну підготовку і виконуючи гарантійні зобов'язання до кінця терміну експлуатації.

Кваліфіковані консультанти «Авіо Інвест» допомагають зробити правильний вибір техніки, визначитися з набором комплектуючих відповідно до характеру майбутніх робіт.

При вирішенні купити бульдозер, фахівцями компанії проводиться повне інформування, навчання та інструктаж для робочого персоналу. Можливо також фахівцями компанії «Авіо Інвест» швидке введення техніки в виробничий процес, забезпечення запасними частинами.

По різних регіонах України сьогодні розкинулася мережа сервісних центрів компанії Bel-Dozer. Вони надають гарантовані послуги з обслуговування клієнтів на найвищому рівні. З замовниками укладаються контракти, де включаються всі види послуг, що надаються, їх вартість, графік платежів.

Такий підхід дозволяє сервісним центрам планувати свої витрати, а покупцям користуватися бульдозером без простоїв. Є можливість додатково придбати навісне обладнання: різні моделі відвалів, розпушувачів, а також тягової брус.

Консультанти компанії «Авіо Інвест» завжди готові до конструктивної співпраці і надання інформаційної підтримки клієнтам.