Каталог продукції

Русский Українська

Трамбувальники силосу в сільському господарстві

Опубліковано: 05.02.2020 23:19

Трамбувальники - це сільськогосподарська техніка, призначена для трамбування силосної маси. Зазвичай вони були представлені двома варіантами машин, що мають свої технічні та конструктивні особливості.

Перший тип трамбувальника відрізняється тим, що забезпечений конічним редуктором від трактора. За рахунок навантаження від вала забезпечується інтенсивність трамбування силосу. Інших функцій техніка не виконує.

Для другого типу трамбувальника характерна наявність вала, рами і катка (циліндр). Завдяки чому можлива більш інтенсивна обробка стебел, що входять в силос. 

Істотним недоліком є ​​сильна вібрація від демпферного системи, що знижує надійність машини і її довговічність.

Нове покоління трамбувальників має більш досконалу конструкцію, що позначається на високій ефективності трамбування силосу. У них є важливі відмінності від старо сільськогосподарської техніки.

По всій довжині поверхні ковзанок в шаховому порядку розташовані гладкі ділянки і циліндричні валики (напливи).

Саме особливість робочого шару катка дає поєднання різного впливу на силосну масу: гладкі ділянки дають статичне рух, а циліндричні валики.

Від товщини шару катка (його маси) залежить інтенсивність і якість роботи трамбувальника .

Сам каток також виконаний у формі циліндра, на торці якого знаходиться заливна горловина для заливки баластної рідини. Герметична ємність катка кріпиться на рамі з підшипниками.