Каталог продукції

Русский Українська

Торфовидобуні машини

Опубліковано: 05.02.2020 23:52

Для розробки торф'яних покладів (видобуток, сушка, прибирання, навантаження, транспортування) потрібен особливий тип машин - машини торфовидобувної промисловості.

Особливості роботи на торф'яному родовищі:

визначають конкретні вимоги до торф'яної техніці.

Вона повинна бути маневреної, мати високу прохідність, міцністю, не повинна сильно тиснути на грунт.Важна також просте управління машиною, можливість заміни деталей, попереджати порушення в їх роботі.

На кожному етапі торф'яного виробництва використовуються і різні типи техніки.

Осушення обводненного торфовища. Машина з самохідним шасі, конічної шнек-фрезою, дизельним двигуном ..

Підготовка площі родовища  (риття каналів, ремонт їх мережі). Торф'яної екскаватор з одним ковшом, тракторний причіп з дисковими фрезами, машина з багатоковшовим елеватором.

Два типу машин використовують при очищенні поверхні розробки від дерев.

Ремонтні роботи на виробничій території. Використовуються машини, з принципом наколювання, фрезерування. Тут здійснюється корчування пнів, погрузка їх, транспортування.

При видобутку торфу на даному етапі працюють:

Сушать торф торф'яними машинами: Ворушилка і валкувачами. Укладання торфу в штабелі ведуть штабелюющей і збиральної машинами ..

При розробці фрезерного торфу застосовується найрізноманітніші типи фрезерного обладнання. Побутовий торф видобувають за допомогою багатоковшового екскаватора (глибинний спосіб) і фрезформовочного комбайна (щілинний спосіб) .А також машини перевертають, укладають, транспортують підсохлий торф. Перевезення торфу здійснюють залізничним (вузька колія) або автомобільним, вантажним транспортом. Шляхова технтка використовується в період ремонту або будівництва залізничної вузькоколійки. Перші торфоперерабативающіе машини, елевтори були винайдені в 19 столітті. З того часу було багато нових винаходів для вдосконалення торфоперерабативающего обладнання. Все це дозволило збільшити видобуток торфу і підвищити продуктивність. У наш час йде робота над новим поколінням машин для торф'яного виробництва.