Каталог продукції

Русский Українська

Ремонтне обладнання для автомобільних доріг

Опубліковано: 06.02.2020 00:08

Експлуатація доріг, як віддалених, так і великих магістральних, вимагає уважного і грамотного ставлення до якості і можливостям різної техніки,, призначеної для проведення ремонтних робіт на автошляхах.

ремонтер дорожній

При підготовці дорожнього полотна необхідно зрізати або руйнувати старе покриття і розмітку. З цією метою застосовують фрезерувальні, пневматична та гідравлічне обладнання.

Такі механізми дозволяють оперативно прибрати з дорожнього полотна розмічальні фарбу, дорожню плівку. Причому, роботи при оновленні розмітки абсолютно не зачіпають дорожній асфальт.

У разі великого ремонту автодороги вдається швидко роздрібнити, прибрати старе полотно і укласти новий.

Обочіноукладчік

Машина для укладання узбіч виконує їх відсипання і планування різним матеріалом (пісок, гравій, грунт або асфальт). Рівномірний їх розподіл по узбіччю розширює її простір.

Розмір шару і узбіччя ширина визначають швидкість роботи обочіноукладчіка (15-50 м / хв.). Прямо в процесі роботи укладальника відбувається його завантаження насипним матеріалом за допомогою самоскида. Це дуже зручно: не переривається робочий процес і можна контролювати всі етапи.

Розподільники для обробки поверхонь

При облаштуванні дорожнього полотна, парковки або стоянки часто необхідно вирівнювати поверхні, розподіляти шари щебеню, бітуму, гудрону.

В результаті таких робіт дорожнє покриття стає щільним, водонепроникним, має шорсткістю і зносостійкість.

До числа техніки для обробки поверхонь доріг відносяться: 

Техніка комбінованого типу

Останнім часом з'явилася техніка комбінованими функціями. Так можливо при розмітці нанесення фарби і пластика, а також нанесення фарби і склокульок одночасно. Деякі моделі бетонозмішувачів можуть працювати також з бітумрм, піском, щебенем .

Техніка для усунення ям на дорогах

Такі машини дають можливість провести ремонт без перекриття дорожнього руху. Процес полягає в швидкому очищенні ями, її закладення щебенем, змішаного з емульсією. Для обслуговування такої машини і ремонту досить двох навчених працівників.

Додаткове обладнання

З метою забезпечення безпеки і надійності дорожніх робіт необхідно використовувати додаткове допоміжне обладнання:

Застосування додаткового обладнання значно полегшує і прискорює деякі етапи ремонтних робіт.