Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

ЛІСОЗАГОТІВЕЛЬНА ТЕХНІКА Виробник - Usewood Forest, Тип техніки - Харвестер


Показати:

Лісозаготівельна техніка

Лісозаготівельна техніка - це особлива категорія спеціалізованих транспортних засобів, які використовуються в лісових господарствах. Сучасні виробники створюють велику кількість такої вузькоспеціалізованої техніки, за допомогою якої легко та зручно виконуються роботи по заготовленню лісу, первинної обробки деревини.

В даному розділі представлені такі категорії техніки:

  • Харвестери — це багатофункціональні лісозаготівельні комбайни, які можуть виконувати більш як чотирьох різних операцій, включаючи валку, сортування, обрубання сучків та інше.
  • Форвардери виконують роботи по збиранню, навантажуванню та доставці лісоматеріалів.
  • Лісо-навантажувачі.
  • Лісозаготівельна техніка б/у.
  • Харвестерні головки

Компанія "Авіо Інвест" заснована в 2016 році. За цей час, встигла зарекомендувати себе в якості надійного постачальника кращої лісозаготівельної техніки. Ми є дилерами багатьох закордонних компаній, а також компаній із Білорусії. Якщо ви плануєте купити лісозаготівельну техніку, тоді ознайомтесь з нашими вигідними умовами.

Ми намагаємось створити максимально комфортні умови для всіх клієнтів, які бажають купити лісозаготівельну та іншу техніку. Перш за все, ми надаємо гарантійне обслуговування будь якої нашої техніки на протязі року. Ремонтна бригада віїзджає в будь-який регіон України для проведення технічного обслуговування, або ремонту. Також у нас ви можете замовити оригінальні запасні частини до всіх видів будівельної та другої техніки.

При необхідності, можемо запропонувати послуги лізингової компанії, через яку є можливість оформити кредит. Крім того, на деякі види техніки, ми надаємо розстрочку платежу за поставлену техніку.

Купити лісозаготівельну техніку в нашій компанії просто! Для цього потрібно звернутися на наш офіційний веб-сайт та передзвонити по одному із зазначених номерів телефонів. Звертайтесь до нас і ви отримаєте надійну лісозаготівельну техніку та якісне сервісне обслуговування!