Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Харвестери Виробник - МТЗ-Холдінг


Показати:

Купити харвестер

Найбільш універсальний та розповсюджений лісозаготівельний комбайн — це харвестер. Свою назву він отримав від англійського слова harvest, що означає збирати врожай. Ці багатофункціональні транспортні засоби можуть виконувати більше чотирьох різних операцій — валку лісу, обрубку гілок та сучків, розкряжування, сортування та інші.

Харвестери, які можна купити в нашій компанії, відрізняються високим рівнем надійності, прості в управлінні та обслуговуванні, а також підготовлені для роботи в тяжких та складних умовах заготівлі лісу. В цій категорії представлені кращі зразки відомої фінської компанії PONSSE. Ця компанія-виробник спеціалізується на виготовленні лісозаготівельної техніки та має 50-річну історію. Техніка PONSSE відома в цілому світі та володіє титулом «Кращий помічник на лісозаготівлях». Купити такий харвестер - це означає зробити мудрий вклад.

Якщо ви плануєте купити харвестер, тоді пропонуємо ознайомитися з кращими зразками в цій категорії. В залежності від масштабів робіт, які планується виконувати, можна вибрати оптимальну модель за розмірами та потужністю. Найбільш потужний із представлених моделей — це PONSSE BEAR. Він розрахований на роботу із найбільш великими деревами, а нова модель підлягала модернізації як зовнішнього дизайну, так і конструкції зокрема.

Компанія “Авіо Інвест” пропонує харвестер купити як новий, так і вживаний, але такий, який пройшов повне сервісне обслуговування. Крім того, для всіх покупців нашої техніки ми надаємо гарантійне обслуговування терміном на один рік. Наша ремонтна бригада може виїхати у будь-яке місто України для проведення сервісного обслуговування та ремонту.

Якщо вам потрібний харвестер, ви хочете придбати надійну модель та вас цікавить доступна ціна, тоді наша компанія — це те, що вам потрібно. Ми працюємо з 2016 року та за цей час встигли зарекомендувати себе в якості надійного постачальника будівельної та іншої техніки. При необхідності, ми можемо надати послуги лізингової компанії для оформлення кредиту.

Надійний харвестер та доступна ціна — це вигідна пропозиція від “Авіо Інвест”!