Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Агрегатується
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ Виробник - Завод Євромаш, Агрегатується - Беларус 1221


Показати:

Навісне обладнання для трактора Білорус

Трактор Білорус – це, мабуть, один із самих універсальних тракторів, для якого виготовлено навісне обладнання найрізноманітнішого призначення. Замінюючи ці модулі, трактор можна використовувати на будівельному майданчику, в сільському господарстві, в дорожньо-ремонтних роботах, в комунальному господарстві, тощо.

Наша компанія «Авіо Інвест» пропонує навісне обладнання для тракторів в широкому асортименті.

Обладнання для комунального господарства

Сколювач льоду. В конструкції цього пристрою передбачені одинадцять робочих дисків з шістьома різцями на кожному. Ці диски обертаються в трьох площинах, що дозволяє запобігти утворенню мертвих зон на оброблюваній поверхні.

Відвал сніжний. Цей пристрій має механізм регулювання кута повороту ковшу, а також м’яку кромку, яка дозволяє запобігти пошкодженню оброблюваної поверхні.

Снігоочищувач шнеко-роторний – це особливе навісне обладнання для трактора, яке дозволяє перетворити трактор в снігоочищувальну машину за лічені хвилини.

Навісне обладнання для будівельних робіт

Бетонозмішувач навісний. Призначений для приготування та доставки бетонної суміші. Розвідна стріла дозволяє піднімати бетонну суміш на певну висоту.

Навісна платформа дозволяє підняти робочих до семи метрів у висоту, для виконання висотних робіт.

В наявності є навісне обладнання для тракторів Білорус – обладнання для ямкового ремонту (фреза дорожня, рециклер, заливач шів), косарка-кущоріз, захоплювач рулонів, ямокопач, та багато чого іншого. 

Купити навісне обладнання для трактора у нас ви можете на вигідних умовах. Деякі види обладнання ми продаємо в розстрочку під 0%, а також допоможемо оформити вигідний кредит або лізинг. Все обладнання, яке ми продаємо, забезпечується гарантійним та сервісним обслуговуванням. При цьому, наша мобільна ремонтна бригада може виїхати по вашому виклику у будь-який пункт України.

Продаж навісного обладнання для трактора – це наша повсякденна робота. Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний варіант техніки для вашого підприємства. Якщо вас цікавить якісне та надійне навісне обладнання для тракторів, прийнятна ціна й високоякісний сервіс – тоді ви звернулися туди, куди потрібно!