Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Підйомники


Показати:

Купити підйомник

Вантажний підйомник знаходить широке застосування у будівельних та ремонтних роботах, які проводяться на певній висоті, й куди незручно добратися по драбині. Такий підйомник з колискою, дозволяє підняти робочих, інструмент та інші необхідні для виконання певної роботи, матеріали, загальною вагою до 250 кілограмів. Колиска підйомника вишки володіє надійною конструкцією, й в більшості моделей у ній можуть спокійно розміщуватися декілька робочих для проведення висотних робіт.

Автогідропідйомник купити можна в нашому інтернет-магазині. У нас представлені кращі моделі, серед яких найбільшою популярністю користується підйомник БЛ 09. Цей гідравлічний підйомник володіє багатьма різноманітними пристроями та механізмами безпеки, серед яких сигналізатор наближення до ЛЕП, пристрій проти перенавантаження підйомника, тощо.

Крім можливості купити підйомник, наша компанія реалізує також колиски для будівельних підйомників, а також інші комплектуючі. Ці продумані та надійні конструкції дозволяють робочому колиски підйомника вишки, мати гарний оглядовий вид, що дозволяє впевнено й точно управляти підйомом.

Наша компанія «Авіо Інвест» пропонує чудову можливість придбати автогідропідйомник, купити який можна тільки у нас за вигідним кредитом, попередньо порівнявши ціни на різноманітні моделі на нашому веб-ресурсі. Купити підйомник у нас дуже просто. Для цього зовсім не потрібно особисто приїжджати до нас. Достатньо відвідати наш сайт, підібрати відповідний автогідропідйомник з необхідними технічними характеристиками, переконатися, що ціна вас повністю влаштовує та оформити замовлення.

В нашій компанії ви можете не тільки придбати будь-яку техніку, чи автовишку, чи бульдозер, чи лісозаготівельні машини, а також купити комплектуючі до всіх видів машин. Крім того, кожна машина супроводжується гарантійним сервісним обслуговуванням, терміном на 1 рік. Наша мобільна ремонтна бригада може виїхати за вашою адресою в будь-який час, для проведення сервісного обслуговування чи ремонту.

Ми співпрацюємо виключно з юридичними особами, але при необхідності, для оформлення вигідного кредиту, можемо надати послуги лізингової компанії.