Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Снігоочисники


Показати:

Лаповий снігонавантажувач Амкодор

Ефективне прибирання снігу, особливо на великих територіях, неможливе без залучення спеціальної техніки. Снігоприбиральна техніка дозволяє прибирати сніг швидко, якісно, а також легко навантажувати весь зібраний сніг на вантажний транспорт. Сучасний лаповий збирач снігу може упоратись зі снігом будь-якого виду (налиплого або обмерзлого). Під час сильних снігопадів збирач снігу просто незамінний.

Купити снігоочищувач від кращих виробників пропонує наша компанія «Авіо Інвест». На сторінках нашого веб-сайту запропоновані кращі моделі, серед яких найбільший попит має снігонавантажувач Амкодор 37. Снігонавантажувач Амкодор 37, який виготовляється однойменною компанією, володіє прекрасними технічними характеристиками, що робить його впевненим лідером у цьому сегменті комунальної техніки. Ширина захоплювання в 2.6 метра, дозволяє обробляти велику площу, а також швидко очищати від снігу автомобільні дороги, майдани та тротуари.

Снігонавантажувач лаповий Амкодор має потужний мотор, а також металічний шнек, що дозволяє використовувати його для очищення територій з величезними сніговими заносами та заметами. Купити снігоочищувач цієї моделі ми рекомендуємо для комунальних організацій, оскільки він дозволяє швидко очищати від снігу великі території й успішно справлятися навіть зі складним замерзлим снігом.

Якщо ви збираєтесь придбати снігонавантажувач лаповий, й до того ж, вас цікавить прийнятна ціна, тоді звертайтеся до нас за консультацією. Наша компанія «Авіо Інвест» являється дилером багатьох закордонних компаній, в тому числі білоруських, які виготовляють одні із кращих моделей спецтехніки. Ми працюємо на ринку України з 2016 року, але уже встигли завоювати довіру багатьох будівельних компаній, та налагодили постачання спецтехніки для ведучих компаній. Ми працюємо переважно з юридичними особами, але при необхідності, можемо надати послуги лізингової компанії для оформлення кредиту на вигідних умовах.

В нас ви можете не тільки купити снігонавантажувач кращої моделі та модифікації, але також отримати якісне сервісне обслуговування. Наші мобільні ремонтні бригади можуть виїхати у будь-яке місто України, й в будь-який час, за вашим викликом. Термін гарантійного сервісного обслуговування нашої техніки, включаючи снігонавантажувач Амкодор становить один рік.