Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Харвестерні головки


Показати:

Харвестерна головка Ponsse

Харвестер — це багатофункціональний лісозаготівельний комбайн, який може виконувати понад чотири різні операції по заготівлі, обробці та сортуванню лісу. В цих машинах важливим елементом є харвестерна головка, яка й виконує більшість операцій по обробці лісу.

Наша компанія пропонує купити харвестерну головку виробництва фінської компанії PONSSE. Ця компанія, яка має понад 50 років досвіду у виробництві лісозаготівельної техніки, також є признаним лідером в цьому сегменті. На нашому веб-сайті представлено кілька моделей харвестерної головки PONSSE, які відрізняються габаритними розмірами та розраховані на обробку деревини різного діаметру. Варто також зауважити, що вся техніка PONSSE відмінно справляється з великими навантаженнями в найбільш складних та несприятливих умовах для праці.

Наша компанія “Авіо Інвест” працює на ринку України з 2016 року, але за цей короткий час зарекомендувала себе в якості надійного постачальника лісозаготівельної та іншої техніки. Ми є дилерами багатьох іноземних виробників техніки, а також деяких білоруських компаній.

В нашій компанії знайдеться не тільки харвестерна головка високого рівня якості, але й прийнятна ціна, яку ми забезпечуємо завдяки безпосередній співпраці з виробником. Крім того, вся техніка супроводжується гарантійним сервісним обслуговування терміном на один рік. Наша ремонтна бригада може виїхати у будь-яке місто України для виконання сервісних або ремонтних робіт.

Ми, здебільше, співпрацюємо з юридичними особами, а також, у випадку необхідності, можемо запропонувати послуги лізингової компанії для оформлення кредиту.

Якщо ви шукаєте якісну харвестерну головку від компанії PONSSE, тоді можете закінчити свої пошуки! Компанія “Авіо Інвест” запропонує вам відмінний вибір та першокласний сервіс!