Каталог продукції

КАТАЛОГ

АМКОДОР 30 Машина штабелювальна

Артикул: АМКОДОР 30

Количество:  


Машина призначена для перевалки фрезерного торфу в штабелі (каравани) з навалів, утворених після вивантаження фрезерного торфу з бункерів збиральних машин. Машина, також, може бути використана для переміщення саморозігріваючого штабеля з метою його охолодження.
Машина призначена для експлуатації на підприємствах торфовидобутку в районах з помірним кліматом в діапазоні температур навколишнього повітря від мінус 5 ° С до плюс 40 ° С.

Робочим органом машини є скребкова самотаска, що встановлюється похило до поверхні поклади, і розташована збоку машини. Конструкція робочого органу дозволяє складати горизонтальну і похилу рами між собою, або розташовувати їх в одній площині, з кутом нахилу до горизонту 42 °, забезпечуючи, таким чином, висоту формованого штабеля до 8 м. Наявність горизонтальної частини в робочому органі, дозволяє більш чисто і за менше число проходів прибирати торф з невеликих навалів.

Ергономічна кабіна обладнана кондиціонером. Разом з машиною поставляється пристрій для доливання масла в польових умовах, що перешкоджає попаданню торф'яного пилу в гідросистему і, відповідно, виходу з ладу дорогих гідроапаратів. З цією ж метою в баку гідросистеми встановлений фільтр зі змінними картриджами.

Управління всіма вузлами машини і силової установки - дистанційне і здійснюється з кабіни оператора.

30

Технічні характеристики

Тип машины Самоходная
Производительность, м3/ч 850
Высота формируемого штабеля, м 8
Дизель Д-243
Номинальная мощность двигателя 59,6 кВт (81 л.с.) при 2200 об/мин
Тип ходового устройства Гусеничный движитель
Среднее давление на грунт, МПа 0,028
Тип трансмиссии Гидрообьемная
Скорость передвижения машины, км/час:
вперед (рабочая) 0...1,35
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: