Каталог продукції

КАТАЛОГ

БЛ-750 НАВАНТАЖУВАЧ ШВИДКОЗНІМНИЙ

Артикул: БЛ-750

Количество:  


Представляємо фронтальний навісний навантажувальний агрегат для установки на спецтехніку білоруського виробництва - швидкознімний навантажувач БЛ-750. Основне призначення навантажувача даної моделі - це виконання різного роду вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування вантажів. А також укладання або складування. Крім того, даний агрегат може виконувати роботи по засипанню котлованів, каналів або траншей грунтом з відвалу.

Конструкція даного швидкоз'ємного агрегату включає навісну раму, яка обладнана гідравлікою, а також змінні робочі елементи, які швидко монтуються і демонтуються. Самі робочі елементи можуть бути різного типу, в залежності від побажання конкретного замовника. Це можуть бути навантажувальні або сільгосп вила, захоплення для рулонів або снопів, притискні вила, гаки, відвали, гідромолоти, снігоочисники і багато іншого.

Основна перевага даного навантажувача - це швидкозмінна система, яка дозволяє в значній мірі скоротити час на монтаж і демонтаж навісних робочих органів, особливо коли необхідно виконувати роботи різного типу. 

 

НАЙМЕНУВАННЯ ЗНАЧЕННЯ
Базове шасі МТЗ 892.2
Колісна формула (4х4) (4 * 2)
Двигун Д-245
Потужність двигуна, кВт (к.с.)
Тяговий клас базового трактора, кН 1,4 / 2
Тип управління робочими органами гідравлічний
ОБЛАДНАННЯ ПОГРУЗЧИКА: Швидкоз'ємні
вантажопідйомність навантажувача не більше, кг 800-1100
місткість основного ковша, м3 0,75-1,1
ширина ріжучої кромки ковша, мм 2100
максимальна висота розвантаження, м 3,5
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: