Каталог продукції

КАТАЛОГ

Фреза дорожня ЕМ 600

Артикул: ЕМ 600

Количество:  


Пропонуємо до уваги високоефективне навісне обладнання для виконання різноманітних дорожньо-ремонтних робіт — дорожню фрезу ЕМ-600.

Основне призначення цього пристрою - попередня підготовка дорожнього покриття до виконання робіт із ремонту пошкоджених ділянок. Це обладнання використовується для проведення ямкових робіт, закладання тріщин в дорожньому покритті, ремонту покриття після проведення інших ремонтних робіт, наприклад, після ремонту комунікацій, трубопроводів та схожих робіт.

 

Однією з головних переваг цієї моделі фрези в порівнянні з іншими аналогами полягає в тому, що ця фреза характерна нижчим рівнем вібраційних навантажень, підвищеною продуктивністю, а також надійнішою конструкцією. Це досягається завдяки встановленню на фрезі гідравлічного приводу, а також навішуванні агрегату на триточковий сільгоспнавіс автотракторної механіки.

Ця модель має можливість швидкої зміни робочого барабана без необхідності демонтажу всього агрегату. Також є можливість плавної зміни глибини занурення фрези, що може відбуватись безпосередньо під час роботи.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ФРЕЗА ДОРОЖНЯ EM-600
Базове шасі МТЗ 80;82
Довжина, мм 1218
Ширина, мм 1009
Висота, мм 1148
Маса ріжучого органу, кг 600
Тип робочого органу барабанний
Ширина фрезерування, мм не більше 600
Діаметр барабана, мм не менше 550
Кількість різців, шт 62
Робочий тиск, МПа 20
Тип приводу робочого органу гідравлічний
Глибина фрезерування, мм 0…70
Дорожній просвіт, мм до 500

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: