Каталог продукції

КАТАЛОГ

НАВАНТАЖУВАЧ ПТМ-0.75

Артикул: ПТМ-0.75

Количество:  


Представляємо фронтальний навісний навантажувальний агрегат для установки на спецтехніку білоруського виробництва - швидкознімний навантажувач ПТМ-0.75. Основне призначення навантажувача даної моделі - це виконання різного роду вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування вантажів. А також укладання або складування. Крім того, даний агрегат може виконувати роботи по засипанню котлованів, каналів або траншей грунтом з відвалу.

Конструкція даного швидкоз'ємного агрегату включає навісну раму, яка обладнана гідравлікою, а також змінні робочі елементи, які швидко монтуються і демонтуються. Самі робочі елементи можуть бути різного типу, в залежності від побажання конкретного замовника. Це можуть бути навантажувальні або сільгосп вила, захоплення для рулонів або снопів, притискні вила, гаки, відвали, гідромолоти, снігоочисники і багато іншого.

Основна перевага даного навантажувача - це швидкозмінна система, яка дозволяє в значній мірі скоротити час на монтаж і демонтаж навісних робочих органів, особливо коли необхідно виконувати роботи різного типу. 

НАЙМЕНУВАННЯ ЗНАЧЕННЯ
Тяговий клас базового трактора, кН 1,4
Тип управління робочими органами гідравлічний
ОБЛАДНАННЯ ПОГРУЗЧИКА: Швидкоз'ємні
вантажопідйомність навантажувача не більше, кг 750
Змінне обладнання ковші - 0.35, 0.5, 0.8
вила вантажні
відвал комунальний
відвал бульдозерний

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: