Каталог продукції

КАТАЛОГ

PONSSE SCORPION


Количество:  


ХАРВЕСТЕРНЫЕ ГОЛОВКИ: H5H6
МАНИПУЛЯТОРЫ: C50

«Зокрема, хороший огляд і стійкість машини роблять свій внесок у комфортабельність робочих умов та ефективність роботи. Машина завжди стійка, тому можна використати всю робочу зону.» Саму-Петтері Улманен, оператор лісозаготівельної машини, Metsä-Multia Oy, Мултия

Інтерв'ю про PONSSE Scorpion, коротка версія

Харвестер PONSSE Scorpion – це нова модель від родинної фінської фабрики PONSSE. Новий харвестер був розроблений фінськими інженерами з упором на ергономічність, стійкість на нерівних поверхнях, а також комфортне керування у важких умовах лісозаготівельних робіт. Крім того, мінімальний тиск на ґрунт дозволяє виявляти додаткову турботу про довкілля.

Велику увагу конструктори компанії PONSSE приділили комфортності роботи оператора, а саме кабіні. Інженери постаралися створити, мабуть, найкращу обстановку для роботи в нелегких умовах непрохідного лісу. Перш за все, був забезпечений чудовий огляд, який дозволяє відмінно орієнтуватися в усіх напрямках. Така гарна оглядовість, особливо по обидва боки кабіни, необхідна для виконання різних робіт – вибору дерев для валки, визначення оптимального напрямку валки та складування повалених дерев.

Важливо, що сама кабіна розташована у центрі машини. При такому розташуванні оператор має відмінний огляд в густих лісах. Важливим фактором, що в значній мірі впливає на комфорт, є розташування робочого місця оператора по центру траєкторії обертання кабіни. Таким чином, оператор не відчуває себе як на гойдалці та має добре самопочуття.

У рами особлива конструкція: вона складається з трьох частин, з'єднаних шарнірами, при чому кабіна оператора розташована на центральній частині. Гідравлічна система кабіни дозволяє утримувати її на одному рівні незалежно від того, наскільки викривлено поверхню, на якій проводяться роботи. Оператор не відчуває погойдувань і постійно знаходиться в однаковому становищі, як під час пересування, так і під час безпосередньої валки.

Вісім коліс, а також система активної стабілізації сприяють неперевершеній стійкості агрегату при роботі на схилах будь-якої складності. Унікальна патентована система стабілізації в змозі визначити напрями виконання роботи і положення крану. Наступний притиск задньої рами в робочому напрямку в значній мірі підвищує стійкість всього агрегату.

Сама кабіна також була піддана оновленню. Ергономічні органи управління, зручне робоче місце та чудовий огляд дозволяють виконувати роботу без ускладнень.

ГАБАРИТЫ
Минимальный вес 21 200 кг
Стандартный вес 21 900 кг
Длина 8 020 мм
Ширина 2 630-3 085 мм
Дорожный просвет 655 мм
Транспортировочная высота 3 720 мм
КРАН C50
Поворотный момент (общий) 57 кНм
Угол наклона вперед/назад ±15°, влево/вправо ±12°
Угол поворота крана 280°
Подъемный момент (общий) 252 кНм
Вылет стрелы 10/11 м
ДВИГАТЕЛЬ
Модель MB OM936LA EU Stage IIIA
Мощность 205 кВт
Крутящий момент 1 150 Нм при 1 200-1 600 об/мин
Тяговое усилие 170 кН
Емкость топливного бака 320 л
ГИДРАВЛИЧЕСКАЯ СИСТЕМА
Система управления PONSSE OptiControl
Рабочий насос 210 cм3
Емкость масляного резервуара 280 л
ШИНЫ
Передний 600/55-, 710/45- или 800/40-26.5“
Задний 600/55-, 710/45- или 800/40-26.5“
ХАРВЕСТЕРНАЯ ГОЛОВКА H5 H6
Вес от (в зависимости от оборудования) от 900 кг без вращателя от 1050 кг без вращателя
Система подачи 3 подающих ролика 3 ролика
Усилие подачи 19 кН 25 кН
Максимальное раскрытие 530 мм 600 мм
Скорость подачи 6 м/с 6 м/с
ОБОРУДОВАНИЕ
К богатой стандартной комплектации PONSSE Scorpion предлагается множество дополнительного оборудования. За более подробными сведениями о стандартном и дополнительном оборудовании обращайтесь в сервисный центр Ponsse или к дилеру.

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: