Каталог продукції

КАТАЛОГ

Снігоочисник роторний БЛ-1100

Артикул: БЛ-1100

Количество:  


Представляємо високопродуктивне навісне обладнання — роторний снігоочисник БЛ-1100. Виготовлений білоруською компанією, цей агрегат дозволяє ефективно очищати від снігу автомобільні дороги, пішохідні тротуари, площі та інші елементи комунальної інфраструктури. Цей агрегат встановлюється на швидкозмінний варіант навантажувача будь-якої моделі.

Принцип роботи пристрою полягає у втягуванні через приймальний відсік снігу, перемелюванні його. Після цього дрібно перемелений сніг викидається в сторону під сильним тиском. Ця модель снігоочисника повністю сполучається зі спецтехнікою білоруського виробництва, а також може бути встановлена на спецтранспорт іноземного виробництва.

У конструкції снігоочисника використовується міцна сталь, що дозволяє гарантувати достатньо тривалий час використання агрегату. Конструкція характеризується простотою та надійністю. Може ремонтуватися і не вимагає особливого технічного обслуговування.

Снігоочисник може з успіхом застосовуватися в роботі комунальних підприємств, сільському господарстві, а також на підприємствах, що використовують велику територію.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: