Каталог продукції

КАТАЛОГ

Снігоочисник шнекороторний СШР-200

Артикул: СНР-200

Количество:  


Снігоочисник шнекороторний монтується на базі трактора МТЗ-82.1 і його модифікацій і призначений для:

Прибирання міських вулиць, тротуарів від свіжого і злежалого снігу. Відмінна особливість снігоочисника - 2-х шнековий роторний робочий орган, що дозволяє безперебійно проводити прибирання снігу будь-якої щільності, а гідравлічний привід робочого органу забезпечує можливість швидкого демонтажу навісного обладнання снігоочисника для установки на базове шасі МТЗ-82.1 інших видів сезонного навісного обладнання: - холодної фрези, навантажувача фронтального, плужно-щіткового і т.п.

1. Застосування гідравлічного роздільного приводу (ротора - від власної гідростанції, шнека - від гідросистеми трактора) снігоочисники дозволило:

  • знизити шум і вібрацію на робочому місці оператора
  • забезпечити захист ротора і шнека від поломок сторонніми предметами, за рахунок установки запобіжного клапана в гідросистемі приводу ротора і рохфіксації золотника робочої секції гідророзподільника трактора при перевищенні навантаженні на шнек. Такий захист значно полегшує роботу оператора, так як не вимагає трудомісткої операції по заміні зрізних запобіжних пальців в процесі роботи.

2. Ротор снігоочисника виконаний 2-х опорний, що дозволило підвищити надійність і зменшити вібрацію;

3. Гідростанція приводу ротора снігоочисника кріпиться на штатні деталі задньої навіски трактора, що дозволяє зберегти стандартну задню тракторну навіску для використання базового трактора в період міжсезоння;

4. Робочий орган снігоочисника легше ніж у аналогів. Зменшення ваги робочого органу (в порівнянні з аналогами) дозволяє забезпечити хорошу керованість рульових коліс трактора, поліпшити умови роботи оператора.

Базовый трактор МТЗ-80/82
Продуктивність т/ч 200
Ширина захвату, м 2,1
Висота забирається шару снігу, м 1,1
Висота завантаження до транспортного засобу, м 3,0
Дальність відкидання снігу, м 20-25
Маса робочого органу, кг 800
 

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: