Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Екскаватори-навантажувачі


Показати:
Екскаватор-бульдозер з гідравлічним поворотом відвалу АМКОДОР 702ЕВ-02
Екскаватор-навантажувач із збільшеною глибиною копання АМКОДОР-703М
Екскаватор-бульдозер з прямим відвалом АМКОДОР 702ЕВ
Екскаватор-бульдозер ЕО-2621ДТ на базі МТЗ 82.1 (прямий відвал)
Екскаватор-бульдозер ЕО-2621ДТ.1 на базі МТЗ 82.1 (г / п відвал)
Екскаватор-навантажувач ЕП-Ф-П-01 (телескопічна стріла)
ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ АМКОДОР 732
Екскаватор-навантажувач АМКОДОР-702ЕА-01
ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ БЛ-45
АМКОДОР-702ЕА Екскаватор-навантажувач з щелепним ковшем
Екскаватор навантажувач з віссю копання яка зміщуться АМКОДОР-702ЕМ-03
Екскаватор-навантажувач ЕО-2626.ДТ на базі МТЗ 82.1 (ківш)
Екскаватор-навантажувач ЕО-2626.ДТ на базі МТЗ 92П (ківш)
Екскаватор-навантажувач ЕО-2626.ДТ.1 на базі МТЗ 92П (щелепний ківш)
Екскаватор-навантажувач ЕО-2626.ДТ.2 на базі МТЗ 82.1 (щелепний ківш, зміщена вісь копання)
Екскаватор-навантажувач ЕО-2626.ДТ.2 на базі МТЗ 92П (щелепний ківш, зміщена вісь копання)
Екскаватор-навантажувач ЕО-2626.ДТ.3 на базі МТЗ 92П (7 в 1) з телескопічною рукояткою
ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ ЭП-Ф-П (зміщуюча вісь копання)
ГРЕЙФЕРНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ ЭП-Ф-1БМ
AV МІНІ-ЕКСКАВАТОР
МЕН-300 МІНІ-ЕКСКАВАТОР
ЕКСКАВАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ БЛ-21-320

Навантажувач-екскаватор купити в компанії «Авіо Інвест»

Одним із найчастіше використовуваних видів транспорту в комунальному господарстві являється екскаватор навантажувач. Сама назва, яка складається з двох слів, дає зрозуміти, що перед нами такий собі симбіоз екскаватора та фронтального навантажувача. Таким чином, техніка, що запропонована в цьому розділі, одночасно може являти собою і трактор, і навантажувач, й екскаватор – три в одному!

Конструкція, якою володіє екскаватор навантажувач на основі трактора, складається із двовісного пневмоколісного трактора, куди з двох сторін встановлені дві стріли. Перша стріла встановлена попереду машини та виконує функції підйому, подібно як стріли у фронтальних навантажувачів. Друга екскаваторна стріла розташована позаду. Для управління обома стрілами не потрібно покидати кабіну – усі маніпуляції зі стрілами, а також рух самої машини проводиться виключно із кабіни машиніста-оператора.

Ми пропонуємо купити екскаватор навантажувач, кращі моделі та модифікації якого представлені в нашому інтернет-магазині. У нас ви можете побачити широкий спектр різноманітних моделей екскаватора навантажувача, ціни на які вас очевидно приємно здивують. Однією із найпопулярніших моделей, що має постійний попит, є трактор Білорус, - кращий екскаватор навантажувач, що продається в Україні.

Для тих, хто планує купити екскаватор навантажувач для свого підприємства, ми радимо ознайомитися зі всіма моделями, що представлені у нас. Деякі з них володіють різноманітними технічними характеристиками та відрізняються по вартості. Тому варто мати чітке уявлення про обсяг робіт, які планується виконувати, а також про розміри території.

Продаж екскаваторів навантажувачів в нашій компанії виконується виключно для юридичних осіб. Ми також можемо надавати послуги лізингової компанії, в тому випадку, якщо необхідно купити екскаватор навантажувач за вигідним кредитом. Уся техніка, включаючи й екскаватор навантажувач, яку ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, супроводжується гарантійним терміном обслуговування на один рік. Наші мобільні ремонтні бригади можуть виїхати за будь-якою адресою в Україні.

Якщо вас цікавить екскаватор навантажувач, адекватна ціна, а також висококваліфікований сервіс, тоді сміливо звертайтесь до нас за консультацією!