Каталог продукції

КАТАЛОГ

АМКОДОР АТ-51

Артикул: АМКОДОР АТ-51

Количество:  


Профілювальник АТ-51 призначений для додання опуклої поверхні картками торф'яної поклади в їх поперечному перерізі при фрезерному способі видобутку торфу. Профілювальник повинен експлуатуватися на торф'яних полях, підготовлених відповідно до чинних «Правил технічної експлуатації підприємств торф'яної промисловості» в районах з помірним кліматом в діапазоні температур навколишнього повітря від мінус 5 ° С до плюс 40 ° С.

Робочий орган профілювальника - шнек. Підйом в транспортне положення робочого органу забезпечується гідросистемою. Привід робочого органу - механічний від ВВП агрегатуючого трактора.

Роботою механізмів профілювальника управляє оператор з кабіни трактора.

Робочий апарат профілювальника є шнек - двохзаходний з правого боку на довжині 1500 мм, а далі переходить в однозаходний. Лівий кінець вала шнека на довжині 700 мм витків не має. Перевагою є наявність багатозахідної частини, що значно полегшує переміщення маси торфу від одного краю шнека до іншого. Шнек не забивається і працює швидше. Шнек забезпечений по зовнішньому діаметру витків змінною ріжучою кромкою з кутом загострення в 30 °. Кромка виготовлена ​​у вигляді окремих секцій, які болтами кріпляться до витків шнека, що дозволяє при необхідності швидко провести їх заміну. Заглиблення шнека і кут нахилу до горизонту, а також підйом в транспортне положення здійснюється з кабіни трактора.

Привід робочого органу - механічний від ВВП агрегатуючого трактора.

51_1

Технічні характеристики

Тип Прицепной
Агрегатирующее средство Трактор тягового класса 2 и более
Производительность, га/ч 0,8...1,3
Рабочая ширина захвата шнека, мм 5700
Диаметр шнека, мм 800
Шаг шнека, мм 600
Угол наклона рабочего органа, град 0...5
Давление на грунт под катками, МПа 0,04
Скорость рабочая, км/ч 0,49...4,25
Привод рабочего органа Механический от ВОМа трактора
Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: