Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Навантажувачі


Показати:

Навантажувачі Амкодор

Пропонуємо вам сучасні універсальні навантажувачі, які являються багатоцільовими агрегатами, які використовуються для окремих видів робіт при будівництві доріг, а також для виконання інших видів будівельних робіт. Серед таких моделей найбільш популярними вважається навантажувач навісний універсальний, що представлений у нас в декількох варіантах виконання.

Основна особливість, якою володіє навантажувач – це наявність швидкозмінних навісних органів. Ця особливість дозволяє майже миттєво переорієнтуватися на виконання різноманітних задач, починаючи від виймання ґрунту, закінчуючи виконанням навантажувально-розвантажувальних робіт та транспортування. Для виконання робіт на обмеженій площі, в цеху або ангарі, можна використовувати міні навантажувач з навісним обладнанням, який також представлений в нашому парку спецтехніки.

Наша компанія пропонує розглянути в якості придбання для вашої будівельної компанії універсальний навантажувач Амкодор. Більшість будівельних компаній вирішують придбати універсальний навантажувач саме цього виробника. Цей білоруський холдинг випускає надійну техніку, яка є добре відомою в країнах СНД та за їх межею, найперше своєю надійністю й продуктивністю. У нас представлені навантажувачі універсальні сільськогосподарського призначення, універсальні міні навантажувачі, а також інші моделі навантажувачів від «Амкодор».

Придбати навантажувач універсальний дуже просто за допомогою нашої компанії. Ми працюємо на ринку будівельної техніки України з 2016 року, та за цей короткий проміжок часу встигли зарекомендувати себе, як надійний постачальник будівельної та іншої спеціалізованої техніки для будівельних компаній по всій Україні. Ми співпрацюємо переважно з юридичними особами, але при необхідності можемо надати послуги лізингової компанії для оформлення кредиту на вигідних умовах.

Якщо ви придбаєте навантажувач універсальний в нашій компанії, ви додатково отримуєте гарантійне обслуговування строком на один рік. Наша мобільна бригада виїздить за вашою адресою у будь-яке місто України для проведення обслуговування та ремонту нашої техніки.

Купуючи будівельну техніку у нас – ви отримаєте надійного партнера у вашому будівельному бізнесі!