Каталог продукції

КАТАЛОГ

PONSSE BEAR


Количество:  


ХАРВЕСТЕРНІ ГОЛОВКИ: H7, H8, H8 з верхньою пилкою

МАНІПУЛЯТОРИ: C6, C55

Фінська компанія PONSSE пропонує вашій увазі харвестер Bear, який є найбільшим серед усіх моделей цієї категорії. Він спеціально розроблений для комфортної роботи у важких умовах непрохідного лісу, а основне завдання цього потужного агрегату – вирубування найбільших дерев. Це оновлений варіант відомої моделі, в конструкції якої були проведені деякі вдосконалення: підвищення загальної продуктивності, покращення надійності конструкції, а також спрощення експлуатації та обслуговування цього агрегату. Крім того, в значній мірі був модернізований й зовнішній вигляд цього потужного харвестера.

Велику увагу було приділено ергономіці. Як відомо, ергономіка та простота використання значно впливають на продуктивність роботи кожного оператора. Тому, інженери PONSSE особливо попрацювали над проектуванням кабіни оператора. В результаті ми отримали повністю нову кабіну, в якій передбачено достатньо простору для зручної та комфортної роботи. Тут встановлені найергономічніші органи управління, а також продуманий чудовий огляд, який притаманний всім машинам компанії.

Змін зазнали також і різноманітні моделі маніпуляторів, які сумісні з харвестером Bear. Насамперед, мова йде про телескопічну модель С6 та паралельний маніпулятор С55, які стали більш гнучкими в плані їх застосування. Оновлення торкнулися і розташування різних вузлів конструкції, а також ключових сервісних точок. Також у значній мірі було спрощено операції з технічного обслуговування, що дозволило задовольнити вимоги клієнтів компанії. Вдосконалений двигун та гідравлічна система дозволяють збільшити час між етапами обслуговування на 30%!

Чимало уваги було приділено й екологічності нової моделі. Для цієї мети двигун був оснащений додатковими системами, які дозволяють в значній мірі скоротити кількість шкідливих речовин, що викидаються. Йдеться, насамперед, про систему доочищення SCR і про систему рециркуляції скидних газів. Нові вбудовані технології дозволяють не тільки значно скоротити витрати палива. Модернізація не оминула також і трансмісію, що дозволило забезпечити ефективність валки на крутих схилах.

Габарити & Nbsp;
Мінімальна вага
23 800 кг
Стандартний вага
24 500 кг
Довжина
8 990 мм
Ширина
2 990-3 130 мм
Дорожній просвіт
700 мм
Транспортна висота
3 880 мм
КРАН C6
Поворотний момент (загальний)
67 кНм
Кут нахилу
± 20 °
Кут повороту крана
250 °
Підйомний момент (загальний)
310 кНм
Виліт стріли
8.6 / 10 м
ДВИГУН
Модель
MB OM 926 LA EU Stage IIIA
Потужність
240 кВт
Крутний момент
1 300 Нм при 1 200-1 500 об / хв
Тягове зусилля
230 кН
Ємність паливного баку
400 л
ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА
Система управління
PONSSE OptiControl
Гідравлічні контури
Окремі гідравлічні контури для харвестерні головки і маніпулятора.
Насос харвестерні головки
190 cм 3
Насос крана
190 cм 3
Ємність масляного резервуара
290 л
ШИНИ
Передній
750 / 55-26.5 або 780 / 55-26.5
Задній
750 / 55-26.5 або 780 / 55-26.5
ХАРВЕСТЕРНА ГОЛОВКА H8
Вага від (в залежності від обладнання)
від 1 250 кг без вращателя
Система подачі
3 ролика
Зусилля подачі
36 кН
Максимальне розкриття
740 мм
Швидкість подачі 5 м / с
ОБЛАДНАННЯ
Крім універсального стандартного устаткування PONSSE Bear пропонує безліч додаткового обладнання. Більш детальну інформацію по стандартному і додаткового обладнанні можна отримати у офіційного представника PONSSE.

 

 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: