Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Оприскувачі


Показати:

Самохідні обприскувачі

Продаж самохідних обприскувачів на сьогодні – дуже популярний запит серед підприємців, що працюють у сфері сільського господарства. Основна задача, яку виконує самохідний обприскувач – це зрошення великих площ сільгоспугідь. Купити самохідний обприскувач пропонується сільгосппідприємствам, які займаються вирощуванням польових культур у великих об’ємах.

Більшість моделей таких обприскувачів виконано на базі шасі з високим кліренсом й незалежною підвіскою для кожного пневмоколеса. Така особливість дозволяє ефективно просуватися по нерівних польових дорогах, при цьому не пошкоджуючи можливості адаптації до різноманітних видів оброблюваних польових культур. Ємкості для води виготовляються із міцних полімерних матеріалів, які володіють хорошою стійкістю до різних видів корозії, а також надмірно не обтяжують саму конструкцію.

Обприскувачі – це особлива сільгосптехніка, самохідний принцип роботи якої дозволяють в багато разів спростити та прискорити процес обробки сільгоспугідь. Великою популярністю в українських фермерів користується обприскувач самохідний висококліренсний БЛ 3000. Основне призначення цього агрегату – це хімічний захист сільськогосподарських культур, а також поверхневе нанесення рідких мінеральних добрив. Обприскувач БЛ 3000 оснащений комп’ютером, який управляє всіма процесами обробки. Програмне забезпечення дозволяє окремо управляти декількома секціями або напівштангами. Крім того, базова комплектація містить в собі також й навігатор, який дозволяє формувати цифрову карту оброблюваного поля.

Ще однією популярною моделлю є Роса, обприскувач самохідний, білоруського виробництва. Однією з переваг, якою володіє ця модель, - економічна витрата палива, що дозволяє у значній мірі знизити собівартість оброблюваних культур.

Купити самохідний обприскувач в Україні за доступною ціною пропонує компанія «Авіо Інвест». Наш широкий асортимент включає різноманітні модифікації самохідного обприскувача БЛ 3000, а також інших популярних та ефективних моделей. Купити обприскувач, ціна якого доступна для більшості українських підприємств, ми пропонуємо на дуже вигідних умовах. Гарантійний термін сервісного обслуговування, який триває один рік, дає можливість скористатися послугами нашої мобільної ремонтної бригади в будь-якому місті України.

Якщо вам потрібен самохідний обприскувач, прийнятна ціна, а також високоякісний сервіс - тоді запрошуємо до нас, в «Авіо Інвест»!