Каталог продукції

КАТАЛОГ
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА


Показати:
BEL-DOZER SD20 БУЛЬДОЗЕР ГУСЕНИЧНИЙ
BEL-DOZER SD22 БУЛЬДОЗЕР ГУСЕНИЧНИЙ
БУЛЬДОЗЕР BEL-DOZER SD16 ГУСЕНИЧНИЙ
БУЛЬДОЗЕР ГУСЕНИЧНИЙ BEL-DOZER SD16F Лісовий захист
БУЛЬДОЗЕР ГУСЕНИЧНИЙ BEL-DOZER SD16L Болотна модифікація
БУЛЬДОЗЕР ГУСЕНИЧНИЙ BEL-DOZER SD16R ДЛЯ РОБОТИ ЗІ СМІТТЯМ
БУЛЬДОЗЕР ГУСЕНИЧНИЙ BEL-DOZER SD32
Гусеничний трактор ВТГ-90А-РС4 з бульдозерним відвалом (ДТ75)
Трактор гусеничний BEL-DOZER SD16 с бульдозерним відвалом
АМКОДОР 332С4 Універсальний навантажувач
АМКОДОР 320 Навантажувач універсальний
АМКОДОР 332В Навантажувач фронтальний
АМКОДОР 332В-01 Навантажувач фронтальний
АМКОДОР 330В Навантажувач фронтальний
АМКОДОР 342С4 Навантажувач універсальний
АМКОДОР 342В Навантажувач фронтальний
АМКОДОР 352С Навантажувач універсальний
АМКОДОР 352 Навантажувач фронтальний одноковшевий
АМКОДОР 371А, АМКОДОР 371А-01 Навантажувач фронтальний
XCMG ZL50 Фронтальний навантажувач
EW-1400 ЕКСКАВАТОР ПНЕВМОКОЛІСНИЙ
Екскаватор гусеничний ЭО-3223
АМКОДОР 6622В Каток дорожній
Каток дорожній АМКОДОР 6811
АМКОДОР 6632 Каток дорожній самохідний
АМКОДОР 527 Навантажувач з телескопічною стрілою
Каток самохідний дорожній вібраційний АМКОДОР 6712В
АМКОДОР 211 Навантажувач з бортовим поворотом
Платформа гідравлічна мобільна мостова БЛ-08
Платформа для ремонту мостів БЛ-08-01

Дорожньо-будівельна техніка

Сучасна машинобудівна індустрія виробляє велику різноманітність дорожньо-будівельної техніки. Деякі моделі мають більш універсальне призначення, а інші розраховані на виконання конкретних робіт. Сучасні виробники схиляються до простоти експлуатації, швидкості та якості виконання робіт, а також надійності та стійкості до зношення.

Наша компанія надає весь спектр дорожньо-будівельної техніки та обладнання. В цій категорії запропонована дорожньо-будівельна техніка провідних виробників, в тому числі й машинобудівних підприємств Білорусії. Перш за все, мова йде про дорожні катки різної модифікації, навантажувачі та екскаватори. Крім того, тут також пропонується дорожньо-будівельна техніка, яку можна придбати за зниженою вартістю.

Техніка спеціальна дорожня будівельна, яка представлена на нашому веб-сайті, в більшості випадків, виготовлена на білоруському підприємстві “Амкодор”. Цей холдинг є одним із провідних підприємств в секторі спецтехніки. Техніка “Амкодор” реалізується та поставляється до європейських країн, Росії, а також в багато країн далекого закордону.

Наша компанія “Авіо-Інвест” є офіційним дилером також інших закордонних та європейських компаній. Всього за рік нам вдалося зарекомендувати себе в якості надійного постачальника спеціальної техніки для багатьох будівельних компаній. Ми надаємо можливість купити дорожньо-будівельну техніку в Україні, а також одержати високоякісне сервісне обслуговування. На всю техніку, придбану у нас, ми надаємо гарантійне сервісне обслуговування, терміном на один рік. Наша мобільна ремонтна бригада може у зручний для вас час виїхати в будь-яке місто України для проведення ремонтних робіт.

Ви завжди можете подзвонити до нас по одному із зазначених номерів телефонів та, вказавши яка дорожньо-будівельна техніка вас цікавить, отримати останню інформацію про ціни в Києві, в тому числі, з урахуванням доставки в інше місто. При необхідності, ми можемо надати послуги лізингової компанії для оформлення кредиту. А на окремі види техніки, ми надаємо вигідну розстрочку під 0%.

Якщо ви шукаєте надійну техніку, якісне обслуговування та професійний підхід, тоді звертайтесь до нас! У нас є рішення ваших задач!