Каталог продукції

Русский Українська

АГРОТЕХНІКА


Показати:

Агротехніка

Як відомо, Україна — це країна з надзвичайними можливостями для розвитку сільського господарства, а тому сільгосптехніка в Україні має великий попит. Купити агротехніку сьогодні дуже просто, для цього потрібно відвідати наш інтернет-магазин, зробити свій вибір і оформити замовлення.

Наша компанія “Авіо Інвест” займається продажем сільгосптехніки в Україні та пропонує розглянути кращі моделі від провідних виробників у цьому секторі машинобудування. Ми є дилером багатьох іноземних машинобудівних компаній, в тому числі й компаній з Білорусії. Велику кількість агротехніки різного призначення імпортують країни СНД саме із Білорусії.

Купити агротехніку в Україні просто — для цього необхідно завітати на наш офіційний веб-сайт, ознайомитись із запропонованими моделями та зробити своє замовлення. Якщо у вас виникають будь-які додаткові питання, то ви завжди можете отримати додаткові консультації. Передзвоніть нам по одному із вказаних телефонів, наші менеджери, із задоволенням, дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Наша компанія “Авіо Інвест” працює з юридичними особами, але у випадку необхідності, може надати послуги лізингової компанії, для оформлення кредиту на вигідних умовах. Деякі моделі сільгосптехніки можуть бути продані у розстрочку під 0%.

Крім того, в нас ви можете придбати не тільки будь-яку агротехніку, представлену в Україні, але також отримати високоякісне сервісне обслуговування. Наші ремонтні бригади виїжджають в будь-яку точку України, для проведення сервісного обслуговування нашої техніки. Гарантійний термін для всієї техніки — один рік.

Продаж сільгосптехніки в Україні — наше пріоритетне завдання!