Каталог продукції

КАТАЛОГ
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

АГРОТЕХНІКА


Показати:

Агротехніка

Україна — це країна з великими можливостями для розвитку сільського господарства, а тому сільгосптехніка в Україні має великий попит.

Наша компанія “Авіо Інвест” займається продажем сільгосптехніки в Україні та пропонує розглянути кращі моделі від провідних виробників у цьому секторі машинобудування. Ми є дилером багатьох іноземних машинобудівних компаній, в тому числі й компаній з Білорусі. 

Для придбання техніки завітати на наш офіційний веб-сайт, ознайомитись із запропонованими моделями та зробіть своє замовлення. Якщо у вас виникають будь-які питання, то ви завжди можете отримати консультації. Передзвоніть нам по одному із вказаних телефонів, наші менеджери, із задоволенням, дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Наша компанія “Авіо Інвест” у випадку необхідності, може допомогти з оформленням кредиту або лізингу на вигідних умовах.

На всю продану нами техніку в Україні Ви отримуєте високоякісне сервісне обслуговування. Наші ремонтні бригади виїжджають в будь-яку точку України, для проведення технічного або сервісного обслуговування нашої техніки.

Продаж сільгосптехніки в Україні — наше пріоритетне завдання!