Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Катки дорожні


Показати:

Купити каток дорожній

Дорожній каток – це найпоширеніший вид дорожньої будівельної техніки, який застосовується для проведення ущільнювальних робіт на пісочних, ґрунтових та асфальтно-бетонних покриттях. Існують декілька типів конструкції дорожніх катків – вони можуть мати один або декілька циліндричних вальців. Ще однією конструктивною особливістю різноманітних моделей є те, що в них наявні або відсутні вібраційні складові. Вібраційні катки характеризуються вищою продуктивністю за рахунок використання додаткової вібраційної сили.

В нашій компанії здійснюється продаж катків дорожніх різноманітної комплектації та конструкції. У нас ви можете придбати каток дорожній новий, а також колишній в користуванні. Відмітимо, що вся техніка б/в проходить повне технічне й сервісне обслуговування, та повністю готова до повноцінної експлуатації.

Більшість катків, що представлені на нашому сайті, виробляє білоруська компанія «Амкодор». Каток Амкодор – це надійний та добротний каток асфальтний, який володіє відмінними показниками по якості виконаних робіт, а також відрізняється простотою в обслуговуванні та експлуатації. Однією з найкращих моделей у цій лінійці є каток вібраційний Амкодор, який використовується на усіх етапах дорожніх будівельних робіт. Каток дорожній самохідний, що виготовлений компанією «Амкодор», користується попитом у багатьох дорожньо-будівельних компаній.

Чудову можливість купити каток дорожній в Україні пропонує наша компанія «Авіо Інвест». У нас ви можете вибрати будь-яку модель з ряду сучасних та затребуваних моделей дорожніх катків. Ми не тільки зможемо продати вам каток дорожній самохідний від кращого виробника, але й запропонуємо висококваліфіковане сервісне обслуговування з гарантією на один рік. При необхідності ми надаємо послуги лізингової компанії для оформлення вигідного кредиту.

Купуючи спецтехніку у нас, ви отримуєте не тільки якісні та ефективні машини, але й надійного партнера, який допоможе вам швидко та професійно виконувати свою роботу!