Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Навантажувачі телескопічні


Показати:

Телескопічний навантажувач Амкодор

Навантажувач с телескопічною стрілою Амкодор 527 – це новий агрегат, який уже завоював своє місце в сфері сільськогосподарських та будівельних робіт. Цей телескопічний навантажувач володіє великою потужністю, високою продуктивністю, а також іншими характеристиками, які вигідно вирізняють його від аналогічних моделей інших виробників.

Різноманітне навісне обладнання дозволяє навантажувачу Амкодор працювати зі штучними, сипучими та кусковими вантажами, піднімаючи їх на висоту до семи метрів. Таким чином, навантажувач з телескопічною стрілою має велику перевагу перед звичайними торцевими навантажувачами.

Ще однією перевагою, яка відіграє велику роль, особливо в умовах с обмеженим робочим простором, являється його невеликий розмір, а також відмінна маневреність (радіус повороту усього 6 метрів).

Конструктори компанії Амкодор, які розробляють нові телескопічні навантажувачі, прагнуть не тільки забезпечити виконання складних видів робіт в тяжких польових умовах, але й надати сучасного дизайну своїм новим моделям. Особливу увагу було приділено кабіні оператора. Була проведена робота по забезпеченню хорошого огляду, що важливо при підйомі вантажів на висоту. Також була продумана ергономічна панель управління, а також були вбудовані різноманітні види захисту.

Навантажувачі телескопічні купити в Україні пропонують у багатьох місцях, але наша компанія «Авіо Інвест» пропонує кращі варіанти за доступною ціною. Наша компанія являється офіційним дилером холдингу Амкодор, що дозволяє нам встановлювати найбільш прийнятні ціни для споживачів. Телескопічний навантажувач Амкодор, ціна якого може відрізнятися в залежності від комплектації, - це один із найбільш популярних видів техніки, що продається в нашій компанії.

Купити навантажувач з телескопічною стрілою ми рекомендуємо для сільгосппідприємств, будівельних компаній, а також приватних ферм. Наша компанія співпрацює виключно з юридичними особами (будівельними компаніями, сільгосппідприємствами, тощо), але при необхідності може надати послуги лізингової компанії для оформлення вигідного кредиту.

Ми пропонуємо не тільки купити телескопічний навантажувач, але й отримати повноцінне та кваліфіковане сервісне обслуговування з гарантійним терміном на 1 рік.

Якщо вам потрібен телескопічний навантажувач, вас цікавить прийнятна ціна, а також висококласний сервіс, тоді компанія «Авіо Інвест» - саме те, що вам потрібно!