Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Екскаватори


Показати:

Екскаватори в Україні

Гусеничний екскаватор або пневмоколісний екскаватор – цей вид техніки найбільше користується попитом, який можна зустріти на будь-якому будівельному об’єкті. Основна задача, яку виконують ці потужні агрегати – це різноманітні земельні роботи.

Гусеничні моделі вирізняються більш високим рівнем прохідності, що має велике значення, особливо в умовах роботи на в’язкому або рихлому ґрунті. Купити гусеничний екскаватор вирішують ті компанії, які виконують весь комплекс будівельних робіт, включаючи риття котлованів під фундамент та подібне. Пневмоколісний екскаватор можна використовувати для більш акуратної роботи в міських умовах, де проїзд гусеницями може зіпсувати дорожнє покриття чи тротуари. Крім того, пневмоколісні моделі є більш маневреними й функціональними.

Купити екскаватор легко в нашій компанії «Авіо Інвест». Ми працюємо на ринку України з 2016 року та за цей час вже уклали багато партнерських угод з будівельними компаніями по всій території України. В нас можна придбати новий екскаватор, а також техніку, що була у використанні, а також пройшла повне технічне та сервісне обслуговування і повністю готова до роботи.

Наша компанія представляє чудову можливість для будівельних компаній та інших юридичних осіб, купити екскаватор в Україні по доступній й вигідній вартості. Екскаватор гусеничний, ціна якого може відрізнятися в залежності від моделі та комплектації, найбільш вигідне придбання для виконання різноманітних будівельних та ремонтних робіт. Якщо вас цікавить більш універсальний агрегат, тоді ви можете придбати колісний екскаватор, який можна використовувати в умовах міста, де мало місця для маневрів.

Крім того, ми не просто пропонуємо вам купити екскаватор в Україні, але й надаємо якісне сервісне обслуговування, яке виконують наші мобільні ремонтні бригади. Вони можуть в будь-який час виїхати у будь-яке місто України та здійснити сервісне обслуговування чи ремонт нашої техніки.

Ми працюємо переважно із юридичними особами та, при необхідності, для отримання оформлення кредиту на вигідних умовах, можемо надати послуги лізингової компанії.

Якщо вас цікавить надійний екскаватор, доступна ціна та сервіс – все це можна отримати в компанії «Авіо Інвест»!