Каталог продукції

КАТАЛОГ
Тип техніки
Країна
Виробник
×Сбросить все
Русский Українська

Лісонавантажувач


Показати:

Купити лісонавантажувач Амкодор 352

При проведенні лісозаготівельних робіт, одним із головних етапів є навантажування лісоматеріалів. Деякі комбайни, такі як форвардери та харвестери, мають власні маніпулятори, за допомогою яких можна сортувати окремі колоди дерев або навіть декілька штук одночасно, як у форвардерів. Але, при заготівлі великих об'ємів лісу, не обійтися без спеціалізованої техніки, розрахованої виключно на навантажування.

На ринку можна зустріти різні моделі лісо-навантажувачів, але наша компанія звертає увагу на навантажувач Амкодор 352Л, який можна купити в Києві. Ця модель лісо-навантажувачів виробляється в Білорусії та володіє рядом переваг. Вказана модель, крім лісоматеріалів великого діаметру та об'єму, може працювати також із сипучими матеріалами, кусковими та іншими матеріалами великої довжини, при умові використання робочих маніпуляторів, які швидко знімаються. Для швидкої зміни цих механізмів в моделі передбачені гідравлічні модулі. Крім того, для забезпечення безпеки в складних умовах роботи, ведучий міст, карданний вал, трансмісія та бак для палива обладнані додатковим захистом від механічних пошкоджень.

Наша компанія надає чудову можливість купити лісонавантажувач даної моделі в Україні. Ми являємось офіційним дилером багатьох закордонних виробників, а також виробників із Білорусії, а тому можемо запропонувати найбільш актуальні ціни на всю техніку.

Якщо ви бажаєте придбати лісонавантажувач, то вас напевно зацікавить не тільки ціна, але й також якісне сервісне обслуговування. Наша компанія надає один рік гарантійного сервісного обслуговування. Ремонтна бригада може виїхати у будь-яке місто України для проведення сервісних робіт та обслуговування.

Ми працюємо здебільше з юридичними будівельними компаніями, а у випадку необхідності можемо надати послуги лізингової компанії для оформлення кредиту. Зауважимо, що на деякі види техніки ми надаємо пільгові умови — розстрочку під 0%.

Купити лісо-навантажувач у компанії “Авіо Інвест” нескладно — для цього потрібно зайти на наш веб-сайт, зробити вибір та залишити заявку. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас по будь-якому питанню та допоможуть оформити замовлення.